Türkmenistan

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Türkmenistan

Türkmenistan'da satılık emlak

Türkmenistan, Afganistan, İran, Kazakistan ve Özbekistan ile sınır komşusu olan bir Orta Asya devletidir. Hazar Denizi'ne bakmaktadır. 1991 yılına kadar Sovyetler Birliği'nin bir parçasıydı. Gaz yatakları bakımından zengindir ve başkenti Aşkabat'tır.

Türkmenistan'da satılık bir mülkle ilgileniyor musunuz? Türkmenistan, dünyadaki en büyük beşinci doğal gaz rezervine sahip olmakla birlikte, aynı zamanda dünyadaki en yozlaşmış ve baskıcı hükümetlerden biridir, bu nedenle satılık mülk aramak için iyi bir yer değildir. Yakın zamana kadar büyük Türkmenbaşı Niyazov, büyük bir şahsiyet kültüyle gücü tamamen kendi

eller, medyayı kontrol etti, operayı, baleyi, sakalları, uzun saçları ve halka açık etkinlikler sırasında kaydedilen müziklerin çoğaltılmasını yasakladı.

Türkmenistan, yabancılara herhangi bir süre için arazi kiralanmasına izin verir. Ancak riskler yüksek. Son fakat en az değil, Türkmenistan para birimi Manat tarafından sunulan döviz kuru riskidir. Gayrimenkul sektörü dünyanın birçok yerinde başarılı olurken, en az bir patlama yeri var: Türkmenistan.

Şehrin merkezinde kamulaştırmalar devam ederken, eski Sovyet mahalleleri büyük yeşil açık alanlara ve binalarla dolu yeni caddelere yer açmak için yerle bir edilirken. İdari binaların yanı sıra mermer cepheli onlarca konut binası da hayata geçirildi. Yani bu projeler Türkmenistan'da satılık birçok mülk sunabilir.

Bu bina patlamasının iki büyük oyuncusu Fransız ve Türk şirketleridir ve rekabet sertleşmektedir. Tabii ki, inşaat patlamasından yararlanan tek yer Aşkabat değil. Türkmenbaşı liman kentinde planlanan turistik bölgeye çok para akıyor.

  •  
    Türkmenistan'a taşınıyor. Türkmenistan'da genişletin ve yaşayın.

        Orta Asya'nın kalbindeki Türkmen Cumhuriyeti günlük monotonluğa uygulanabilir bir alternatif olabilir. Taşınacak bir yer ararken Asya bölgeleri genellikle göz önünde bulundurulmaz. Bu, kısmen bu tür gerçeklere karşı uyarıcılık ve güven eksikliği, kısmen de yer bilgisinin olmaması nedeniyle ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 13205

Satilik 3 Yatak Odası, Türkmenistan, Ashgabat, Ashgabat, villanova strisaili

1,759,247.00TRY
Satilik
3 Yatak Odası

378 m²
Yarı-merkezi mükemmel konumda satılık muhteşem üç odalı daire.
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB